Kërcimi epik i nënave të reja dhe stafit tek materniteti i Tiranës pas tërmetit

Tirana

Kërcimi epik i nënave të reja dhe stafit tek materniteti i Tiranës pas tërmetit

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 22:20
Tiranë

Përmes një postimi në Facebook, mjekja Anika Dokle tregon situatën në maternitetin “Koço Gliozheni” pas tërmetit.

Si stafi i tij është ende në gatishmëri për lindje të reja.

“Ne jemi tërmeti i tretë… Inkurajojmë nënat e reja në një ditë të vështirë si kjo e sotmja”, shkruan mjekja Anika Dokle në postimin e saj, teksa publikon edhe një video ku shfaqet duke kërcyer me kolegët e saj si dhe me gra që presin të bëhen nëna.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat