Njoftim i rëndësishëm për vizitorët në Theth

Tirana

Njoftim i rëndësishëm për vizitorët në Theth

Më: 25 shtator 2019 Në ora: 12:55
Foto ilustrim

Fondi Shqiptar i Zhvillimit njofton se do të kufizohet për dy muaj qarkullimi i mjeteve në rrugën Qafë Thore – Theth, 16 kilometra.

Kufizimi i qarkullimit të mjeteve në këtë aks do të bëhet gjatë periudhës 1 tetor deri në 30 nëntor 2019 në kilometrin e dytë, për shkak të vështirësisë së terrenit.

Konkretisht qarkullimi do të bllokohet nga ora 08:00 – 12:00 dhe nga ora 14:00 – 18:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat