Pesë të lënduar e një i vdekur në një aksident tjetër në autostradën Tiranë – Elbasan - Bota Sot
Pesë të lënduar e një i vdekur në një aksident tjetër në autostradën Tiranë – Elbasan

Tirana

Pesë të lënduar e një i vdekur në një aksident tjetër në autostradën Tiranë – Elbasan

Më: 10 nëntor 2019 Në ora: 23:31
Ilustrim

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Tiranë-Elbasan, në afërsi të rrethrrotullimit pranë TEG-ut.

Fax News raporton se nga aksidenti janë përplasur tre makina, ndërkohë që mësohet se një person ka ndërruar jetë.

Burime bëjnë me dije se 5 persona knë mbetur të plagosur, nga të cilët 3 janë në gjendje të rëndë dhe dy prej tyre jashtë rrezikut për jetën.

Raportohet se tre auto-ambulanca po shkojnë drejt vendit të ngjarjes. Ndërkohë ende nuk janë dhënë informacione zyrtare nga policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat