Tirana 2020: Pamjet e mjerimit te kazanët e plehrave - Bota Sot
Tirana 2020: Pamjet e mjerimit te kazanët e plehrave

Tirana

Tirana 2020: Pamjet e mjerimit te kazanët e plehrave

Më: 11 prill 2020 Në ora: 13:34
Tirana ofronte edhe pamje të tilla

Mijëra njerëz vërshuan sot në rrugë për të mbyllur blerjet e fundit përpara se të nisë karantina 40 orëshe.

Por ndërkohë Tirana ofronte edhe pamje të tilla.

Njerëz që mundohen të sigurojnë jetesën e tyre në koshat e plehrave.

Image

Pamjet vijnë nga agjencia LSA dhe tregojnë mjerimin e ulur këmbëkryq në qytetin më të madh në vend.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat