Vetëvritet me armë zjarri një 37-vjeçar - Bota Sot
Vetëvritet me armë zjarri një 37-vjeçar

Tirana

Vetëvritet me armë zjarri një 37-vjeçar

Më: 30 korrik 2020 Në ora: 09:11
Foto ilustrim

TIRANË- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Farkë, ku një person dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:00, ndërsa viktima është E.L, 37-vjeç. ​

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat