Tronditet Tirana: Shpërthim i fuqishëm pranë urës së Selitës, dyshohet për një viktimë

Tirana

Tronditet Tirana: Shpërthim i fuqishëm pranë urës së Selitës, dyshohet për një viktimë

Më: 15 shtator 2020 Në ora: 19:41
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një shpërthim i fuqishëm është regjistruar te ura e Nesherakut në kryeqytet.

Paraprakisht mësohet se ka shpërthyer një makinë, tek ura e stacionit të fundit të Tiranës së Re.

Akoma nuk është e konfirmuar por mendohet se ngjarja është një atentat dhe dyshohet për një viktimë.

Ngjarja ka krijuar panik dhe kaos te qytetarët e pranishëm në vendngjarje.

Lajmi në përditësim….

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat