Rrëshqet dheu, balta pushton rrugën, bllokohet 4 orë aksi Burrel-Tiranë

Tirana

Rrëshqet dheu, balta pushton rrugën, bllokohet 4 orë aksi Burrel-Tiranë

Më: 11 janar 2021 Në ora: 17:09
Foto

Aksi nacional Burrel-Tiranë u bllokua për 5 orë me radhë. Shkak për këtë u bë rrëshqitja e një masivi dheu në afërsi të Urës së Ulzës.

Një mjet i cili tentoi të kalonte u bllokua nga balta, duke bërë që qarkullimi të mos bllokohej nga ora 11 deri në orën 16.

Pas nxjerrjes së mjetit nga balta qarkullimi u hap në njërin kah dhe mjetet që ishin aty prej 5 orës lëvizën drejt Burrelit apo Tiranës.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat