Grabitje me armë në 'zemër' të Tiranës, “maskat” hyjnë në farmaci dhe marrin xhiron ditore

Tirana

Grabitje me armë në 'zemër' të Tiranës, “maskat” hyjnë në farmaci dhe marrin xhiron ditore

Më: 26 janar 2021 Në ora: 21:17
Ilustrim

Grabitet me armë një farmaci në Tiranë. Sipas news24, ngjarja ka ndodhur pranë shkollës “Sami Frashëri”.

Një person i maskuar dhe i armatosur ka kërcënuar punonjësen e farmacisë dhe ka marrë xhiron ditore.

Autori  raportohet se kanë mundur të marrin të gjithë xhiron ditore.

Policia është vënë në ndjekje të grabitësit, teksa janë ngritur pika të shumta kontrolli.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat