Tiranë, nga ora 10:00 deri në 14:00 Lapraka pa drita - Bota Sot
Tiranë, nga ora 10:00 deri në 14:00 Lapraka pa drita

Tirana

Tiranë, nga ora 10:00 deri në 14:00 Lapraka pa drita

Më: 22 dhjetor 2017 Në ora: 09:18
Ilustrim

OSHEE Tiranë ka bërë me dije ditën e sotme se zona e Laprakës nuk do të ketë energji elektrike nga ora 10:00 deri në 14:00 pasi do të ketë punime në një kabinën në këtë zonë.

Njoftimi i OSHEE 

OSHEE do të punojë sot në orën 10.00 për zevënd?simin e transformatorit në kabinën “Pjetër Bogdani”, proces që përfundon në orën 12.00!

Për rrjedhojë do të stakohet energjia elektrike dhe zonat që preken janë:

Rrugët “Ismail Qemali”, “Pjetër Bogdani” dhe “Brigada VIII”.

Faleminderit për mirëkuptimin!

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera