Kërcënon se do hidhet nga banesa: Të vijë Erion Veliaj këtu... - Bota Sot
Kërcënon se do hidhet nga banesa: Të vijë Erion Veliaj këtu...

Tirana

Kërcënon se do hidhet nga banesa: Të vijë Erion Veliaj këtu...

Më: 2 shkurt 2018 Në ora: 11:15
Kërcënon se do hidhet nga banesa

Në i ri kërcënon se do të vetëflijohet nga një lartësi e madhe, ndërsa kërkon që të kërkojë urgjentisht kreun e bashkisë së Tiranës.

Ai pretendon se do t’i shembet banesa në zonen e Liqenit të Thate në mënyrë të padrejtë ndaj dhe kërkon një takim me Erion Veliajn.

Klajdi Peti deklaroi se banesën e kanë ndërtuar në vitin 1995 mbi truallin e tyre.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat