Çohet nga i ati në spital, vdes e mitura në Tiranë - Bota Sot
Çohet nga i ati në spital, vdes e mitura në Tiranë

Tirana

Çohet nga i ati në spital, vdes e mitura në Tiranë

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 21:29
Foto ilustrim

Nje vajze e mitur ka nderruar jete ne spital mbremjen e kesaj te enjteje ne Tirane.

Permes nje njoftimi paraprak te Policise se Tiranes, thuhet se rreth orës 18:30, e mitura me iniciale K. B., rreth 13 vjeçe është shoqëruar nga i ati  Xh. B., për ndihmë mjekësore në spital. Aty ajo ka nderruar jete.

Policia nuk jep detaje se cfare ka ndodhur me vajzen dhe cfare i ka shkaktuar vdekjen, por thote se po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera