Numri 2 i NATO-s: Sheshi “Skënderbej” i mrekullueshëm - Bota Sot
Numri 2 i NATO-s: Sheshi “Skënderbej” i mrekullueshëm

Tirana

Numri 2 i NATO-s: Sheshi “Skënderbej” i mrekullueshëm

Më: 15 dhjetor 2018 Në ora: 16:20
Sheshi “Skënderbej” i mrekullueshëm

Numri dy i Aleancës së Atlantikut të Veriut vlerëson Tiranën.

E pranishme në Shqipëri për një vizitë zyrtare ku është pritur me autoritetet më të larta, zëvendëssekretarja e Përgjithshme e NATO-s Rose Gottemoeller ka publikuar një foto ku shihet pamja e bukur e sheshit “Skënderbej” të transformuar tërësisht si dhe atmosfera festive që ekziston në kryeqytet.

Image

“Shumë e lumtur që jam në Tiranë: foto e mrekullueshme nga sheshi “Skënderbej”. Shqipëria di si të dekorohet për ditët e festave”, shkruan Rose Gottemoeller.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat