Aksident në Vlorë, fëmija u ikën me vrap prindërve dhe i pret rrugën makinës

Vlora

Aksident në Vlorë, fëmija u ikën me vrap prindërve dhe i pret rrugën makinës

Më: 20 dhjetor 2020 Në ora: 13:00
Vlorë

Një fëmijë mbeti i plagosur lehtë mesditën e sotme në Vlorë teksa u përplas nga një automjetn tip “Ford”.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e njohur si “Bishti Kalldrëmit”.

Mësohet se fëmija u ka shpëtuar nga duart prindërve duke kaluar rrugën me vrap.

Automjeti ka frenuar por pa mundur të evitojë përplasjen duke e goditur me pjesën e pasqyrës.

Fëmija është dërguar për vëzhgime të mëtejshme mjekësore në spital pasi kur është rrëzuar ka marrë disa plag të lehta.

Ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat