Vritet një person, ja kush është viktima që u qëllua me armë zjarri

Vlora

Vritet një person, ja kush është viktima që u qëllua me armë zjarri

Më: 3 mars 2021 Në ora: 15:01
Vlorë

Policia ka dhënë detaje rreth ngjarjes së rëndë në Vlorë ku mbeti i vrarë një person.

Viktima është 31-vjeçari Taulant Gjikaj, i cili ishte duke ecur në trotuar pranë Gjykatës së Apelit.

Plagët e marra i shkaktuan vdekjen në ambientet spitalore.

Ndërkohë, është rrethuar zona dhe janë ngritur pika kontrolli në hyrje dhe në dalje të qytetit dhe përgjatë rrugëve që lidhin njësitë administrative me qëllim kapjen e autorit.

Sa i përket ngjarjes, 31 vjeçari u vra nga një person që zbriti nga një automjet me xhama të zinj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat