Detaje nga aksidenti në Vlorë, kush është 22-vjeçari që po e ndiqte policia, dyshohet se kishte armë

Vlora

Detaje nga aksidenti në Vlorë, kush është 22-vjeçari që po e ndiqte policia, dyshohet se kishte armë

Më: 12 qershor 2021 Në ora: 23:02
Foto ilustrim

Detaje të reja janë zbuluar nga aksidenti në Vlorë ku një 22-vjeçar i cili po ndiqej nga Policia përfundoi përmbys me automjetin ”Golf” me qera.

Dino Hysaj dyshohet se kishte armë me vete dhe policët i ishin vënë pas pasi 22-vjeçari nuk i ndaloi postbllokut të tyre.

Ai përplasi një makinë dhe përfundoi në rrugë përmbys duke u plagosur.

Pas mjekimit në spital ai u shoqërua në komisariat.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat