Daut Haradinaj në fotografi me Majlinda Kelmendin : E arta e Kosovës - Bota Sot
Daut Haradinaj në fotografi me Majlinda Kelmendin : E arta e Kosovës

Xhudo

Daut Haradinaj në fotografi me Majlinda Kelmendin : E arta e Kosovës

Më: 27 janar 2019 Në ora: 23:03
Driton Kuka, Majlinda Kelmendi dhe Daut Haradinaj

Deputeti Daut Haradinaj, ka treguar se është takuar me Majlinda Kelmendin rastësisht në aeroplan.

Image

“E arta e Kosovës. Takim i rastësishëm sonte, drejt Kosovës. Respekt”, ka shkruar Haradinaj në rrjetin social Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...