Kuka: Disi impresive, një ngjarje e madhe për heroinen tonë Majlindën - Bota Sot
Kuka: Disi impresive, një ngjarje e madhe për heroinen tonë Majlindën

Xhudo

Kuka: Disi impresive, një ngjarje e madhe për heroinen tonë Majlindën

Nga: K. G. Më: 5 prill 2019 Në ora: 18:05
Majlinda në mes

Xhudistja Distria Krasniqi (-48 kg) zbatoi detyrat me përpikëri të trajnerit Driton Kuka, duke shkëlqyer në çdo luftë. “Disi Impresive në Grand Prix në Antalya 2019. E artë dhe fiton 700 pikë olimpike.

Të gjitha fitoret me Ippon”, ka thënë Kuka. “IP KOS edhe zyrtarisht drejt Olimpiadës 2020 përkrah kampionen tonë olimpike!

Duke festuar të artën e Disit nga Antalya edhe një ngjarje e madhe për heroinen tonë Majlinden.  Inspirimi e motivi i popullit tonë është patjetër kampionia botërore e olimpike. Pikërisht kjo është arsyeja që kompania e fuqishme IP KOS do jetë mbështetëse drejt sukseseve të reja!”, shkruan Kuka.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...