Femra kineze çmenden pas shqiptarit të Kosovës  - Bota Sot
Femra kineze çmenden pas shqiptarit të Kosovës 

Xhudo

Femra kineze çmenden pas shqiptarit të Kosovës 

Nga: Kemajl Goca Më: 8 gusht 2019 Në ora: 11:03
Femra kineze çmenden pas shqiptarit të Kosovës 

Kudo që shkon ka respektin, por respektin e ka edhe në Kinë, në shtetin që nuk e njeh Kosovën!
Femra kineze pak i intereson se çfarë mendon shteti i saj, por çmenden pas xhudistit veteran të Republikës së Kosovës, Anton Cena, ndryshe trajner i KXH Policit nga Prishtina dhe Studentit nga Vushtrria! 

Çmendet pas Cenës, sepse ky i fundit është sportist i madh dhe shumë modest, për atë e ka edhe respektin. 

Cena e ka mikesh dhe mikesha çmendet kur e sheh at aq energjik në sportin e xhudos apo kampionin e botës për veteran. 

“Me të arritur me Chengdu të Kinës, si çdo herë mikeshat me presin në aeroport duke me thënë mirë se vjen o kampion. 

Faleminderit mikesha ime Ciao Chen për pritje të ngrohtë.  Kur je shok në gjithë botën ke shoqe”, shkruan Cena.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...