Shqiptarët ndalojnë makinën me flamur serb dhe ia vendosin flamurin shqiptar - Bota Sot
Shqiptarët ndalojnë makinën me flamur serb dhe ia vendosin flamurin shqiptar

Zvicra

Shqiptarët ndalojnë makinën me flamur serb dhe ia vendosin flamurin shqiptar

Nga: D.RR Më: 22 qershor 2018 Në ora: 23:17
Foto ilustrim

Pas fitores me plot emocione të Zvicrës ndaj Serbisë me golat e Xhakës dhe Shaqirit, në Zvicër kanë dalur shumë qytetarë që ta festojnë këtë fitore të madhe, shkruan “Bota sot”.

Një video që po qarkullon në rrjetet sociale, shihet se si shqiptarët atje, ndalin një makinë që përpara kishe flamurin serb. Shqiptarët e vendosin flamurin kombëtar mbi atë të Serbisë, në makinën në fjalë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera