Lajm i mirë për shqiptarët e Zvicrës, lëshohet linja e rregullt ajrore Cyrih-Tiranë - Bota Sot
Lajm i mirë për shqiptarët e Zvicrës, lëshohet linja e rregullt ajrore Cyrih-Tiranë

Zvicra

Lajm i mirë për shqiptarët e Zvicrës, lëshohet linja e rregullt ajrore Cyrih-Tiranë

Nga: P.R Më: 5 korrik 2018 Në ora: 12:29
Edelweiss ka bërë të ditur që do të fillojë fluturimet edhe në dy destinacione të reja, Cyrih-Tiranë dhe Cyrih- Kalamata.

Kompania e fluturimeve Edelweiss, ka bërë të ditur që do të fillojë fluturimet edhe në dy destinacione të reja, Cyrih-Tiranë dhe Cyrih- Kalamata.

Nga data 1 prill 2019, linja ajrore do të fluturojë nga Cyrih në Tiranë të hënën dhe të premten, dhe nga Cyrih në Kalamata më 7 qershor 2019, çdo të premte. Dy destinacionet e reja mund të rezervohen tani e tutje. Kështu, rrjeti i rrugës së Edelweiss po rritet në 70 destinacione të reja.

Përveç kësaj, kapaciteti i fluturimit në Oqeanin Indian do të rritet: Për verën e vitit 2019 Edelweiss e shtrin ofertën në Mauritius dhe Seychelles dhe fluturon këto dy destinacione gjatë gjithë vitit. Çdo të shtunë, Edelweiss fluturon pa ndërprerë në Seychelles dhe gjithashtu pa ndalesë në Mauritius të martën dhe të premten.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera