Vëllezërit Haradinaj bëhen bashkë, u mungon plaku! - Bota Sot
Vëllezërit Haradinaj bëhen bashkë, u mungon plaku!

Aktuale

Vëllezërit Haradinaj bëhen bashkë, u mungon plaku!

Më: 23 mars 2019 Në ora: 22:54
Familja Haradinaj

Familja Haradinaj njihet si një prej familjeve më të bashkuara.

Derisa në qershor të vitit të kaluar, kryefamiljari Hilmi Haradinaj ndërroi jetë pas një sëmundje, djemtë e tij vazhdojnë ta kujtojnë atë.

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka publikuar sonte në profilin e tij një fotografi me vëllezërit Dautin e Frashërin si dhe nipin Luanin.

Ajo që bie në sy është mbishkrimi që Haradinaj i ka vënë fotos së publikuar.

‘Pa plakun!’ shkruan Haradinaj në foton që duket se është bërë në Gllogjan. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...