Ministri shqiptar i Turizmit viziton Prishtinën - Bota Sot
Ministri shqiptar i Turizmit viziton Prishtinën

Aktuale

Ministri shqiptar i Turizmit viziton Prishtinën

Më: 22 maj 2019 Në ora: 06:56
Blendi Klosi

Ministri i Turizmit dhe Mjedisit i Republikës së Shqipërisë, Blendi Klosi, sot do të qëndrojë për vizitë zyrtare në Prishtinë.

Klosi do të jetë i shoqëruar nga  kryetarët e Bashkive të Vlorës dhe Himarës, Dritan Leli dhe Jorgo Goro, si dhe nga një grup operatorësh turistikë.

Delegacioni shqiptar do të priten nga ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala dhe ministri i Planifikimit Hapësinor, Fatmir Matoshi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...