Gecaj: “ADIOS” legjislatura më e dobët dhe qeveria më e mbrapsht - Bota Sot
Gecaj: “ADIOS” legjislatura më e dobët dhe qeveria më e mbrapsht

Aktuale

Gecaj: “ADIOS” legjislatura më e dobët dhe qeveria më e mbrapsht

Nga: A.SH Më: 22 gusht 2019 Në ora: 11:03
Qeveria Kosovës

Zyrtari i LDK-së, Barjam Gecaj, përmes një postimi në Facebook, ka shkruar se për shpërndarjen e Kunvendit të Kosovës duke e cilësuar si me të dobët dhe qeverinë si më të mbrapshtën.

Postimi në Facebook:

“ADIOS” legjislatura më e dobët dhe qeveria më e mbrapsht!
Të festojmë pak e shkurt e të punojmë shumë e gjatë që diçka e njëjtë të mos përsëritet KURRË më!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat