Lahi Brahimaj: Hasi i thotë 100% po, Ramush Haradinajt - Bota Sot
Lahi Brahimaj: Hasi i thotë 100% po, Ramush Haradinajt

Aktuale

Lahi Brahimaj: Hasi i thotë 100% po, Ramush Haradinajt

Më: 13 shtator 2019 Në ora: 23:03
Lahi Brahimaj

Kandidati për deputet nga koalicioni AAK-PSD, Lahi Brahimaj me bashkëpunëtor kishin tubime në fshatrat e Hasit.

Në një postim në Facebook, Brahimaj ka theksuar se në fshatrat Demjan, Gerqin dhe Lipovec morën mbështetje të fuqishme.

Ja postimi i tij:

Hasi po i qëndron besnik përkrahjes së AAK-së dhe kryeministrit Ramush Haradinaj. Edhe në këto anë e gjenë fuqishëm vizionin 100% shtet, kjo u konfirmua në takimet që kishim me nëndegët Demjan, Gerqin, Lipovec.

Kosova 100% e sigurtë në rrugëtimin e saj për shtet me dinjitet.
#LahiBrahimaj61

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...