Djali i Adem Demaçit do votë me meritë, jo për hir të babait - Bota Sot
Djali i Adem Demaçit do votë me meritë, jo për hir të babait

Aktuale

Djali i Adem Demaçit do votë me meritë, jo për hir të babait

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 20:41
Shqiptar Demaçi, Kadri Veseli

Njëri nga garuesit për të zënë vend në Kuvend, po përkrahet goxha shumë nga masa, me faktin se është i biri i një veprimtari të shquar.

Shqiptar Demaçi po thotë se do që t’i marrë votat me meritë dhe jo për hir të babait të tij, Adem Demaçit.

Demaçi është në listë të kandidatëve për deputetë nga PDK-ja.

Ai para pak kohësh iu bashkua partisë së Kadri Veseli.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...