Kadaj-Bujupi nga Llapi: Të gjithë po bëjnë Aleancë me Aleancën për 100% shtet

Aktuale

Kadaj-Bujupi nga Llapi: Të gjithë po bëjnë Aleancë me Aleancën për 100% shtet

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 20:41
Kadaj-Bujupi nga Llapi

Të gjithë po bëjnë Aleancë me Aleancën. Kështua shkruan në rrjetin social Facebook kandidatja për deputete nga ardhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Donika Kadaj Bujupi.

“Të gjithë po bëjnë aleancë me Aleancën. Edhe në Llap, 100%!”

Koalicioni jonë ka për qëllim rritjen ekonomike si dhe garancën më të fortë për shtetin me kufijtë e 17 Shkurtit shkruan Kadaj-Bujupi në Facenook.

Postimi i plotë :

Të gjithë po bëjnë aleancë me Aleancën. Edhe në Llap, 100%!

Pse?

Sepse koalicioni ynë përbën garancën më të fortë për shtetin me kufijtë e 17 Shkurtit, e për ekonominë që qëllim kryesor ka mirëqenien.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat