Albin Kurti ia ‘merr’ Zhegrën Lutfi Hazirit - Bota Sot
Albin Kurti ia ‘merr’ Zhegrën Lutfi Hazirit

Aktuale

Albin Kurti ia ‘merr’ Zhegrën Lutfi Hazirit

Më: 20 shtator 2019 Në ora: 11:03
Albin Kurti ia merr Zhegrën Lutfi Hazirit

Lëvizja Vetëvendosje, mbrëmë ka mbajtur një takim në Zhegër të Gjilanit, ku prezent ishte edhe lideri Albin Kurti.

Nga fotografitë e postuara nga dega e Vetëvendosjes në Zhegër, shihet salla e stërmbushur me njerëz, gjë që do të alarmojë Lutfi Hazirin, si kryetar i Gjilanit dhe ky qytet bastion i padiskutueshëm i LDK-së.

Në tubim ishte prezent edhe Avni Dehari, babai i aktivistit Astrit Dehari.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...