Dushi: Kaçaniku dhe Lipjani konfirmuan mbështetjen për LDK-në - Bota Sot
Dushi: Kaçaniku dhe Lipjani konfirmuan mbështetjen për LDK-në

Aktuale

Dushi: Kaçaniku dhe Lipjani konfirmuan mbështetjen për LDK-në

Nga: G.B Më: 30 shtator 2019 Në ora: 22:39
Florian Dushi

Kandidati për deputet nga LDK, Florian Dushi, ka publikuar fotografi nga tubimet e partisë së tij në Kaçanik dhe Lipjan.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ai ka thënë se qytetarët në këto komuna e kanë konfirmuar mbështetjen për LDK-në dhe Vjosën, përcjell Bota sot.

Postimi i tij i plotë në Facebook:

Sot, gjatë aktiviteteve të LDK-së në Kaçanik dhe Lipjan.

Qytetarët në këto dy komuna konfirmuan mbështetjen për LDK-në dhe Kandidatën për Kryeministër, znj.Vjosa Osmani.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...