Edhe Lutfi Haziri kryen obligimin qytetar, voton në shkollën ‘Abaz Ajeti’ - Bota Sot
Edhe Lutfi Haziri kryen obligimin qytetar, voton në shkollën ‘Abaz Ajeti’

Aktuale

Edhe Lutfi Haziri kryen obligimin qytetar, voton në shkollën ‘Abaz Ajeti’

Më: 6 tetor 2019 Në ora: 16:09
Edhe Lutfi Haziri kryen obligimin qytetar, voton në shkollën ‘Abaz Ajeti’

Kryetari i Gjilanit nga radhët e LDK-së, Lutfi  Haziri ka votuar para pak minutave në shkollën ‘Abaz Ajeti’.

Haziri bashkë me gruan e tij dhe vajzat kanë kryer obligimin qytetarë, përderisa duhet përkujtuar që nga partia e tij kandidate për kryeministre të vendit është Vjosa Osmani.

Deri më tani në gjithë vendin për të votuar anembanë Kosovës kanë dalë 29.42% e qytetarëve

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...