Musa: Agim Veliu, përcaktues i zhvillimeve para zgjedhjeve, gjatë dhe pas formimit të qeverisë - Bota Sot
Musa: Agim Veliu, përcaktues i zhvillimeve para zgjedhjeve, gjatë dhe pas formimit të qeverisë

Aktuale

Musa: Agim Veliu, përcaktues i zhvillimeve para zgjedhjeve, gjatë dhe pas formimit të qeverisë

Nga: G.B Më: 26 mars 2020 Në ora: 12:03
Agim Veliu

Lekë Musa, njohës i çështjeve politike, ka thënë se ironia më e madhe është se përcaktues i zhvillimeve para zgjedhjeve, gjatë formimit të qeverisë dhe pas formimi të saj ishte Agim Veliu, përcjell Bota sot.

Përmes një postimi në Facebook, ai ka thënë se asgjë tjetër nuk kishte fare rëndësi por ai ishte shumë i fuqishëm, duke shtuar se duhet hulumtim shkencor për ta kuptuar se çka po ndodhë me këtë shoqëri klanore.

Postimi i tij i plotë në Facebook:

Ironija me e madhe eshte se: percaktues i zhvillimeve para zgjedhjeve, gjate formimit te qeverise dhe pas formimit te qeverise ishte nje protagonist - Agim Veliu. S’kishte fare rendesi programi ekonomik, social, kultura, rinia apo cfaredo tjeter ne menyren se si eshte formesu politika gjate kesaj periudhe... he ëas so poëerful!!! duhet hulumtim shkencor me kuptu cka eshte keshtu me shoqeri klanore, qysh funkcionojme, cka na dheze, etj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat