Ҫfarë thotë Grenell tash për Ujmanin?

Aktuale

Ҫfarë thotë Grenell tash për Ujmanin?

Nga: H.O. Më: 24 shtator 2020 Në ora: 19:56
Richard Grenell

Përfaqësuesi i Presidentit Amerikan, Donald Trumpit, Richard Grenell në një postim të tij në Instagram, ia ka kushtuar Ujmanit.

Ai ka publikuar një foto-selfie të tij dhe një pjesë të Ujmanit, të cilën e ka etiketuar si pjesë të Kosovës.

Ai këtë postim e ka bërë pasi disa mbishkrime “Ura e Trampiut” dhe “Liqeni i Trampit” janë vërejtur sot në orët e para të pasditës në afërsi të Liqenit të Ujmanit (Gazivodes) në komunën e Zubin Potokut. Këto foto thuhet se janë mbështetje për presidentin aktual amerikan që lufton edhe për një mandate. E këto mbishkrime duket se i kanë pëlqyer shumë Grenellit./Bota sot

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat