Bashkëpunëtori i ngushtë i Presidentit Rugova: Nëse ri-aktivizohet ky person, LDK-ja do të kthehet fuqishëm

Aktuale

Bashkëpunëtori i ngushtë i Presidentit Rugova: Nëse ri-aktivizohet ky person, LDK-ja do të kthehet fuqishëm

Nga: H.O. Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 19:39
Fotoja e publikuar nga Xhevat Berisha

Veprimtari i njohur i çështjes kombëtare në Gjermani, njëherësh anëtari i LDK-së dhe bashkëpunëtori i ngushtë i Presidentit Ibrahim Rugova, Xhevat Berisha në një postim të tij në Facebook ka thënë se me aktivizimin e Jusuf Buxhovit, LDK-ja padyshim se do të kthehet fuqishëm.

Ai shkruan në Facebook se brenda LDK-së ka njerëz me vlera të pakontestuara, mirëpo në krye të saj janë disa njerëz të gabuar që e kanë katandisur LDK-në.

Postimi i plotë:

Nëse ri-aktivizohet Jusuf Buxhovi, padyshim se LDK-ja do të kthehet fuqishëm në skenë, sepse brenda kësaj partie ka shumë njerëz me vlera të pakontestuara, por në krye të saj gjenden disa njerëz të gabuar që e katandisur LDK-në./Bota sot

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat