O’Connell e do fitoren e Kosovës sonte! - Bota Sot
O’Connell e do fitoren e Kosovës sonte!

Aktuale

O’Connell e do fitoren e Kosovës sonte!

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 19:00
Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruari O’Conell

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruari O’Conell ka shkruar pak para ndeshjes së rëndësishme mes Kosovës dhe Maltës.

O’Connell me këtë rast është shprehur optimist se koosovarët do të fitojnë sonte, 

“Duam fitore”, ka shkruar ai në Facebook.

Ndërkohë, tanimë para stadumit “Fadil Vokrri” në Prishtinë janë pozicionuar edhe forca të shumta policore madje edhe ato të njësvie special, me qëllim që kjo ndeshje të zhvillohet e qetë dhe pa ndonjë incident.

Ndryshe, Kosova dhe Malta do të ndeshen sot me fillim nga ora 20:45 e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera