Avdullah Hoti flet për zhvillimet në vend dhe rolin e LDK-së - Bota Sot
Avdullah Hoti flet për zhvillimet në vend dhe rolin e LDK-së

Aktuale

Avdullah Hoti flet për zhvillimet në vend dhe rolin e LDK-së

Nga: N.H Më: 20 tetor 2018 Në ora: 18:07
Avdullah Hoti në Rahovec

Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti gjatë ditës ka qëndruar në Kryesinë e partisë së tij në Rahovec, përcjell "Bota sot".

Shefi i GP të LDK-së përmes një postimi në Facebook ka njoftuar se gjatë javëve në vazhdim do të jenë më terren për të diskutuar me strukturat dhe elektoratin e LDK-së, si dhe tregoi për aktivitetet e sotme.

“Caktuam zëdhënësin e Degës, të cilën detyrë do ta kryej Sekretari i Degës, Burim Krasniqi, dhe shtruam nevojën për të aktivizuar këshillin e eksperteve lokal për te ndihmuar degën”, ka shkruar ndër tjerash Hoti.

Ja postimi i plotë i Hotit:

Ne Kryesine e LDK-se ne Rahovec sot diskutuam per zhvillimet ne vend dhe rolin e LDK-se. Ne dy javet ne vijim do te jemi ne terren neper nendege per te diskutuar me struktura dhe me elektorat te LDK-se. Caktuam zedhenesin e Deges, te cilen detyre do ta kryej Sekretari i Deges, Burim Krasniqi, dhe shtruam nevojen per te aktivizuar keshillin e eksperteve lokal per te ndihmuar degen. Kryesuesi Grupit te Keshilltareve te LDK-se ne Kuvendin Komunal, dr Fehmi Cena, informoi kryesine per angazhimet e keshilltareve tane ne Kuvendin Komunal.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...