Haradinaj: Meritat u takojnë atyre që sot nuk janë me ne - Bota Sot
Haradinaj: Meritat u takojnë atyre që sot nuk janë me ne

Aktuale

Haradinaj: Meritat u takojnë atyre që sot nuk janë me ne

Më: 14 dhjetor 2018 Në ora: 19:54
Daut Haradinaj

Ish – luftëtari i UÇK-së, vëlla i heronjve Luan dhe Shkëlzen Haradinajt, deputeti Daut Haradinaj flet pas mandatimit të Ushtrisë së Kosovës.

Haradinaj: Meritat u takojnë atyre që sot nuk janë me ne

“Emocionale, një realizim i një andrre të shumë brezave, një gëzim i qytetarëve të Kosovës, miqve të Kosovës, dhe një realizim i gjithë atyre përpjekjeve shekullore të cilat për fat ne na ra hise me i përjetu por të cilat kanë meritë të tjerët të cilët nuk janë me ne”, tha ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...