Albina në Preikestolen, me pamje të frikshme!  - Bota Sot
Albina në Preikestolen, me pamje të frikshme! 

Alpinizem

Albina në Preikestolen, me pamje të frikshme! 

Nga: K. G. Më: 25 prill 2019 Në ora: 12:02
Albina në Preikestolen, me pamje të frikshme! 

Futbollistja na Kosova, Albina Rrahmani, habit me fotografitë që ka postuar në natyrën norvegjeze. Reprezentuesja e Shqipërisë është pjesë e ekipit suedez Morön BK nga Skelleftea dhe po kalon disa ditë të mira pushimi në Norvegji.

Image

Ajo ka shpalosur flamurin kombëtar në Preikestolen dhe shihet në njërën nga kodrat me pamje të frikshme, ku shihet lartësia dhe pa asnjë rrethojë lart.

Image

Synimet e Albinës janë që të jetë sa më e përgatitur prë secilën sfidë dhe të jap kontribut të madh për ekipin ku luan ajo.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...