Fjalë të mëdha për Utën - Bota Sot
Fjalë të mëdha për Utën

Alpinizem

Fjalë të mëdha për Utën

Më: 8 qershor 2019 Në ora: 14:24
Alpinistja Uta Ibrahimi

Alpinistja Uta Ibrahimi është shembull për të gjithë brezat.  Për të kanë fjalë të mëdha të gjithë po ashtu edhe në faqen “Park hotel”, ku shkruhet mes të tjera: “Krenar që jemi partneri juaj Uta Ibrahimi në aventurën tuaj. Nuk ka një gjë të tillë si dështim, sepse tashmë keni arritur sukses në misionin tuaj kryesor, duke qenë një model për shumë gra dhe vajza rreth jush. Vazhdoni punën e shkëlqyer dhe jetoni ëndrrat tuaja".

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...