Hetemi: Disa kthesa janë shumë të vështira - Bota Sot
Hetemi: Disa kthesa janë shumë të vështira

Alpinizem

Hetemi: Disa kthesa janë shumë të vështira

Nga: K. G. Më: 2 korrik 2019 Në ora: 13:06
Hetemi: Disa kthesa janë shumë të vështira

Alpinistët dhe bjeshkatarët vazhdojnë me ngjitjen në maje te ndryshme qoftë edhe në Kosovë.

“Disa kthesa janë shumë të vështira.

Mirëpo të domosdoshme për të vazhduar rrugën, vazhdojmë pra...”, shkruan Hasan Hetemi. 

Ndryshe, Hetemi është kryetar i Shoqërisë Bjeshkatare Alpiniste Lybeteni nga Ferizaj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...