Bukuri e rrallë në Kosovë 

Alpinizem

Bukuri e rrallë në Kosovë 

Nga: K. G. Më: 12 nëntor 2019 Në ora: 11:31
Bukuri e rrallë në Kosovë 

Bukuri e rrallë në Kosovë. Një panoramë e bukur dhe që të shton emocione.

Image

“Ishte ditë e paharrueshme në Majën e Veshëve, në grykën e Prizrenit. 

Gjatë ditës patëm përjetime të motit me diell, pakës shi, ylbera gjithandej dhe pamje pa fund. 

Atmosfera ishte shumë pozitive. Vizituam edhe kodrën e Tumbës dhe Majën e Bulecit”, shkruan Arben Islami.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat