Mban nënën e vdekur 6 javë në shtëpi të rrethuar me 60 aromatizues ajri - Bota Sot
Mban nënën e vdekur 6 javë në shtëpi të rrethuar me 60 aromatizues ajri

Amerika

Mban nënën e vdekur 6 javë në shtëpi të rrethuar me 60 aromatizues ajri

Më: 19 shkurt 2019 Në ora: 21:54
Rosemary Outland

Një vajzë mbajti të vdekur nënën e saj në banesë për 6 javë, duke rrethuar kufomën që po kalbej në shtëpi me më shumë se 60 aromatizues ajri, tha policia.

Jo-Whitney Outland, 55 vjeç, thuhet se ka mbuluar trupin e Rosemary Outland me batanije në përpjekje për të zvogëluar kundërmimin e mishit të kalbur.

Departamenti i Policisë Bristol Virginia tha se oficerët u përballën me një erë dërrmuese në shtëpi të hënën.

Rosemari, 78 vjeç, nuk ishte parë prej ditësh dhe të afërmit u shqetësuan. Ditë më vonë, policia kontrolloi shtëpinë e Outland.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...