20 vite burg mësueses që kreu marrëdhënie me nxënësin - Bota Sot
20 vite burg mësueses që kreu marrëdhënie me nxënësin

Amerika

20 vite burg mësueses që kreu marrëdhënie me nxënësin

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 18:57
Britani Zamora

Mësuesja 28-vjeçare në SHBA, Britani Zamora, nga Arizona, akuzohej se kishte kryer marrëdhënie me adoleshentin 13-vjeçarin disa herë në klasë, si dhe në mjedise të tjera.

Një herë ishte akuzuar se i kishte kërkuar një nxënësi të bënte rojë ndërsa ajo kryente marrëdhënie me djalin.

Ajo i kërkoi falje familjes së viktimës në gjyq, dhe i bëri thirrje jurisë dhe gjykatës që të tregohen të mëshirshëm, pasi ajo nuk është rrezik për shoqërinë dhe u betua se ka jetuar gjithnjë duke respektuar ligjin, por lutjet nuk u morën parasysh nga familja.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...