Momenti kur nusja bie në oqean teksa tenton të bëjë setin me foto - Bota Sot
Momenti kur nusja bie në oqean teksa tenton të bëjë setin me foto

Amerika

Momenti kur nusja bie në oqean teksa tenton të bëjë setin me foto

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 08:01
Foto ilustrim

Ky është momenti plot humor kur një nuse magjepsëse ra nga një motorr uji ndërsa pozonte me fustanin e saj të dasmës. 

Nusja Aili Reierson, nga Puyallup, Uashington, u ngjit në pjesën e prapme të një motori uji në bregun e Cancunit, Meksikë, kur valët e tërhoqën në oqean.

Sidoqoftë, valët ishin aq të ashpra sa Aili, në veshjen dhe tualetin e saj të dasmës, u hodh nga pjesa e prapme e motorit të ujit dhe u zhyt plotësisht në ujë.

Ndërsa ajo tërhiqet në valët e përplasjes, duke mbajtur ende buqetën e saj rozë, drejtuesi i motorit të ujit dhe një burrë tjetër nxitojnë ta ndihmojnë.

Por nusja del e pakënaqur nga uji dhe qesh me veshjen e saj të lagur.

Pastaj ajo kthehet përsëri në breg, ku heq qerpikët e saj të rremë dhe fshin fytyrën.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...