Ish-Presidenti i SHBA-ve, dikur në krahët e së ëmës!

Amerika

Ish-Presidenti i SHBA-ve, dikur në krahët e së ëmës!

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 11:06
Ann Dunham dhe Barack Obama

Kjo foto i përket ish-presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama.

Ai ka dalë në krahët e së ëmës, Ann Dunham, në vitin 1963.

Barack Obama shërbeu si President i Shteteve të Bashkuara të Amerikës gjatë viteve 2008-2016 dhe ishte i pari president me ngjyrë, në historinë e Amerikës.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat