Foto e papublikuar më parë: Si dukeshin Hillary dhe Bill Clinton para 40 vjetëve - Bota Sot
Foto e papublikuar më parë: Si dukeshin Hillary dhe Bill Clinton para 40 vjetëve

Amerika

Foto e papublikuar më parë: Si dukeshin Hillary dhe Bill Clinton para 40 vjetëve

Më: 20 shtator 2019 Në ora: 20:11
Hillary dhe Bill Clinton

Ish-Sekretarja amerikane e Shtetit, Hillary Clinton, ka publikuar në rrjetin social Instagram një fotografi 40 vjet të vjetër.

Ajo në fotografi shihet bashkë me burrin e saj, ish-Presidentin amerikan, Bill Clinton.

“Duke e lexuar gazetën së bashku gjatë mëngjesit, në vitin 1979”, thuhet në mbishkrimin e fotografisë që Clinton e ka publikuar.

Cifti shihen në ambiente shtëpie në një tryezë dhe duken se po kalonin mirë.

Fotoja, sipas Clinton është realizuar në vitin 1979, ndërsa ata janë të martuar që nga viti 1975.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...