Breshëri plumbash në SHBA, 4 të vdekur e 5 të plagosur - Bota Sot
Breshëri plumbash në SHBA, 4 të vdekur e 5 të plagosur

Amerika

Breshëri plumbash në SHBA, 4 të vdekur e 5 të plagosur

Më: 6 tetor 2019 Në ora: 13:10
SHBA

Një ngjarje e rëndë është regjistruar këtë të diel në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Një person ka hapur zjarrë në afërsi të një lokali në Kansas duke lënë të vdekur të paktën katër persona.

Nga breshëria e plumbave mediat lokale raportojnë se kanë mbetur të plagosur dhe pesë persona të tjerë. Ndërkohë, autori i dyshuar i krimit nuk është ndaluar ende nga policia.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat