Karteli i drogës vret 7 anëtarë të familjes, mrekullisht shpëton foshnja 9 muajshe!

Amerika

Karteli i drogës vret 7 anëtarë të familjes, mrekullisht shpëton foshnja 9 muajshe!

Më: 6 nëntor 2019 Në ora: 23:37
Pamje nga videoja

Një ngjarje si nëpër filma ka ndodhur në shtetin verior të Sonora të Meksikës të hënën.

Një vajzë 7-muajshe u gjet e gjallë në një makinë , e cila u qëllua me plumba nga një kartel i drogës në Meksikë.

Nga zjarri vdiqën 9 anëtarë të familjes Mormon, shkruan Daily Mail.

Christina Langford Johnson ishte në mesin e atyre që u qëlluan për vdekje kur personat e armatosur hapën zjarr në një rrugë të ndyrë.

Ajo besohet se i shpëtoi jetën vajzës së saj pasi ajo bllokoi vendin e veturës në dysheme, ndërsa zjarri u tërhoq.

Familja thonë që Christina doli nga automjeti i saj dhe tundi krahët për tu treguar personave të armatosur se ajo nuk ishte një kërcënim.

Ajo mund të jetë larguar nga automjeti për të tërhequr vëmendjen e tyre sepse trupi i saj me plumba u gjet rreth 15 metra larg SUV.

Vajza e vogël është ribashkuar me babanë e saj Tyler Johnson dhe u fotografua duke qeshur ndërsa ai e përqafoi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat