Obama uron mikun e tij Biden: Kjo është koha jote

Amerika

Obama uron mikun e tij Biden: Kjo është koha jote

Më: 20 janar 2021 Në ora: 20:32
Obama dhe Biden

Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama, ka uruar mikun e tij tashmë presidentin e ri, Joe Biden.

Biden që shërbente si zëvendëspresident gjatë kohës kur Obama ishte president, shquhet për miqësi të mirë me këtë të fundit.

“Urime për mikun tim, President Joe Biden, kjo është koha jote”, ka thënë Obama në Twitter.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat