Dalin fotografitë e para të Trumpit dhe Melanias pas largimit nga Shtëpia e Bardhë

Amerika

Dalin fotografitë e para të Trumpit dhe Melanias pas largimit nga Shtëpia e Bardhë

Më: 19 shkurt 2021 Në ora: 09:50
Donald Trump, Melania Trump

Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, është parë për herë të parë në publik, pas largimit nga Shtëpia e Bardhë.

Ai është parë bashkë me ish-zonjën e parë, Melania Trump.

Ata po festonin Shën Valentinin, në resortin luksoz të tij në Florida.

Image
Donald Trump

Fotografitë janë publikuar nga fansat e tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat