Adoleshentja gjendet e vdekur, mbështjellë në plastikë në një depo

Amerika

Adoleshentja gjendet e vdekur, mbështjellë në plastikë në një depo

Më: 6 mars 2021 Në ora: 22:11
Manhatan

Një adoleshente e pastrehë është gjetur e vdekur dhe e mbështjellë me plastikë, të shtunën, brenda një depoje të braktisur në Manhatan.

19-vjeçarja është gjetur në mëngjes, thotë policia, shkruan NY Daily News.

Policia ka thënë se nuk kishte shenja të dhunës në trupin e viktimës.

Ndërsa është caktuar edhe një kohë për t’ia bërë autopsinë për të përcaktuar se si ka vdekur vajza.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat