Kapet hajni që u përpoq të vidhte dy herë të njëjtën bankë brenda dy dite

Amerika

Kapet hajni që u përpoq të vidhte dy herë të njëjtën bankë brenda dy dite

Më: 9 tetor 2021 Në ora: 19:16
Kaliforni

Një burrë i dyshuar për grabitjen e një banke në Kaliforninë Jugore u arrestua kur u kthye për të provuar dhe grabitur të njëjtën degë të nesërmen, tha policia.

Burri hyri në një bankë në qytetin e Fountain Valley të mërkurën pasdite dhe kërkoi para, thanë zyrtarët.

Ai iku me një "sasi të madhe parash" para se oficerët të arrinin në bankë, tha Departamenti i Policisë Fountain Valley në një deklaratë.

Të enjten në mëngjes, policia mori një telefonatë për një grabitje tjetër në zhvillim në të njëjtën bankë, thuhej në deklaratë.

Oficerët që iu përgjigjën arrestuan të dyshuarin 33-vjeçar.

I dyshuari ka dënime të mëparshme të grabitjeve.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat